Język strony lang polish lang english
BIZNES PARK KRASZEWSKIEGO 1

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Biznes Park Kraszewskiego // O inwestycji

Biznes Park Kraszewskiego 1 to zespół 7 budynków biurowych ALFA, BETA, GAMMA,  DELTA, EPSILON, DZETA, ETA  klasy A i B, które oferują biura do wynajęcia o łącznej powierzchni  27 620 m2. Jest to największy park biznesowy w tej części Polski.

Wnętrza budynków zaprojektowano według nowoczesnych standardów tak, aby tworzone biura były powierzchnią
przestrzenną i wygodną użytkowo. Układ powierzchni typu open space umożliwia dowolną aranżację przestrzeni,
zgodnie z wymaganiami i w standardzie oczekiwanym przez Klienta.

Wokół budynków znajduje się parking na ponad 1 203 pojazdów i jest to jedyny park biznesowy gwarantujący
taką ilość miejsc parkingowych. Wjazd na parking ograniczony jest szlabanami z kontrolą dostępu a cały teren objęty jest monitoringiem, dzięki czemu zarówno najemcy jaki i ich pracownicy mogą czuć się bezpiecznie.

 W maju 2016 roku  oddaliśmy do użytku kolejny  budynek klasy A - budynek Eta o powierzchni 5 250 m2. Inwestycja ruszyła w sierpniu 2015 roku z założeniem by w jak najktótszym czasie przygotować dla klienta gotowe do zasiedlenia powierzchnie biurowe. Założone cele osiągnęliśmy a obecnie przygotowujemy się do kolejnego projektu.

Nasze doświadczenie w budowie, wykańczaniu i zarządzaniu nieruchomościami sprawia, iż tego typu wyzwania nie stanowią dla nas problemu a posiadane zaplecze gruntowe sprzyja realizacji takich projektów. Stąd też zachęcamy wszystkich potencjalnych najemców do współpracy.

 

W IV kwartale 2016 roku rozpoczynamy  prace związane z budową budynku TETA o powierzchni 4 000 m2.