Język strony lang polish lang english
MIESZKANIA

Mieszkania // Informacje

Klimatyczne mieszkanie na modnym Powiślu, 54 m2, dwa duże pokoje w zadbanej, przedwojennej, 3-piętrowej kamienicy przy cichej uliczce odchodzącej od Rozbrat. W pełni wyposażona kuchnia (lodówko-zamrażarka, kuchenka gazowa, zmywarka, piekarnik elektryczny), nowoczesna łazienka z oknem, z prysznicem, pralką i zabudowanymi szafkami. Mieszkanie posiada piec gazowy do ciepłej wody i ogrzewania. W przedpokoju zabudowana szafa z przesuwanymi drzwiami oraz mniejsze zabudowane szafki jak i duży schowek do przechowywania rzeczy. W jednym z pokoi duża zabudowana szafa na ubrania. Mieszkanie po niedawnym remoncie.

Mieszkanie oferowane jest bez mebli, lub umeblowane (wtedy na wyposażeniu dodatkowo duże łózko, stół z krzesłami, sofa, regał na płyty/książki, komoda, tradycyjny telewizor). Możliwość podłączenia do sieci kablowej UPC.

Warunki finansowe: opłata za wynajem 1800 zł (2000 zł - jeśli mieszkanie umeblowane). Czynsz do wspólnoty ok. 330 zł (przy wynajmującej jednej osobie). Opłata ta pokrywa m.in. zużycie zimnej wody i wywóz śmieci. Lokator opłaca bieżące rachunki za zużycie prądu i gazu. Przy zawarciu umowy kaucja 1800 zł zwrotna po wygaśnięciu umowy i po rozliczeniu. Umowa wynajmu min. na 1 rok. Mieszkanie do wynajęcia od listopada 2012.

Mieszkanie na 1. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy. Niedawno wyremontowana klatka schodowa. Możliwość
korzystania z piwnicy przynależącej do mieszkania.

Dom położony przy ul. Dmochowskiego. Okolica bardzo bezpieczna, za rogiem znajduje się kamienica, w której swoje mieszkanie ma prezydent Komorowski :-). 100 metrów do parku Rydza-Śmigłego, 50 metrów do ośrodka WOSIR-u z basenem, 10 minut do Łazienek, ośrodka sportowego przy Łazienkowskiej i Pepsi Arena, 15 minut do Placu Trzech Krzyży i do Nowego Światu. Przystanek autobusowy 50 metrów od domu (autobusy 108, 171, 162). W odległości 100 m kilka modnych restauracji i barów przy ul. Rozbrat.